Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 02:12:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Relacja - 76 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski - Czeladź 2013  (Przeczytany 86982 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
hencho52
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

śląsk
Wiadomości: 109


« Odpowiedz #195 : Styczeń 31, 2014, 10:30:38 »

Cytuj
Hodowcom kanarka harceńskiego zawsze są pokrzywdzeni, zawsze im źle.

Czy był ktoś na Mistrzostwach z boku, nie z Hodowców kanarków śpiewających i nie Organizator, kto widział i może opisać jak to wyglądało według niego?
Kto mógł być poza hodowcami kanarków harceńskich?
Tylko obsługa mistrzostw.

Ja byłem bo wklepywałem wyniki i to była paranoja.
Zaraz po ocenie ptaki  z kartami ocen pozabierane.
Katalogu nie było z czego zrobić. Jeden z mlodych hodowców kanarków harceńskich szukał wyników, ręce rozkładał.

Obsługa kanarka harceńskiego przyniosła kartkę gdzie była wypisana komisja do zamieszczenia w katalogu i dodatkowo mąż zaufania Uśmiech.
Powtarzam, nawet mąż zaufania był Uśmiech.
I co? To jest ok?
Ocenić ptaki i wziąść do domu.

JAD czy prawdą jest, że hodowcy harcenów zażyczyli sobie podwójną obsadę sędziowską co oczywiście wiąże się              z większymi kosztami i stąd wynikła różnica w kosztach.
Zapisane

papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 409


« Odpowiedz #196 : Luty 01, 2014, 11:32:19 »

Z informacji jakie wyciekły wczoraj z Rady Federacji wynika jednoznacznie, że Rada Federacji PFO nie wystawi żadnej dokumentacji o dyskwalifikacjach i wystąpi na zebraniu delegatów z wnioskiem o głosowanie w sprawie dyskwalifikacji na OMP, w ten sposób podrzuci delegatom kukułcze jajo i uwolni się od odpowiedzialności za tę decyzję.

Wniosek o przywrócenie wyników OMP przez Walne Zebranie to jest miną, która pognębi PFO. Jest to rodzaj kukułczego jaja. Pisałem już o tym, że można łatwo wykazać, że Walne Zebranie Delegatów PFO nie ma prawa do stanowienia w sprawach wyników wystaw (tym bardziej jeśli sprawa dotyczy prywatnej, komercyjnej wystawy). Walne Zgromadzenie Delegatów nie jest organem stanowiącym o wynikach wystaw! Proszę sprawdzić zapisy statutowe. Jeśli walne zgromadzenie podejmie decyzję o przywróceniu wyników OMP i uda się w sądzie wykazać, że Walne Zebranie Delegatów nie ma prawa do stanowienia w sprawach wyników wystaw wówczas nowa Rada Federacji pozostanie z tym problemem i problem będzie ciążył już na nowej Radzie Federacji. W takiej sytuacji dotychczasowa Rada uwolni się od tego problemu, a problem i odpowiedzialność spadnie na nowo wybraną Radę. Proszę tę sprawę dobrze przemyśleć i skonsultować z dobrym prawnikiem, najlepiej specjalistą od stowarzyszeń. Delegaci powinni domagać się od obecnej Rady wyjaśnienia i rozwiązania problemu jeszcze przed walnym zebraniem. Niech problemy rozwiązują Ci co je stworzyli!

Rada Federacji naważyła piwa to niech je sama wypije. Ostrzegam wszystkich delegatów przed głosowaniem tej decyzji!
Moja rada jak delegaci powinni się zachować w takiej sytuacji:
- podjąć uchwałę o niestatutowym działaniu Rady, która nie ma prawa stanowić o wynikach na prywatnych wystawach,
- nie udzielać absolutorium ustępującej Radzie.
Zapisane

pigmej
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Śląsk, Pszów
Wiadomości: 292


« Odpowiedz #197 : Luty 01, 2014, 12:06:41 »

Papuga mam jedna prośbę. Nie ucz mnie co mam robić ok. Twoje wywody to stek bzdur i tyle. Udowodnij chociaż jedno zdanie, które napisałeś tu na wortalu wtedy będziesz wiarygodny. Wszystkich chcesz pouczać, a powiedz mi niby dlaczego wszyscy mają słuchać Twojego "nieomylnego" zdania - kim ty do cholery jesteś!. Każdy będzie głosował jak mu sumienie nakazuje nie papuga a kukułczym jajem to wiesz kto tu jest.... bez komentarza.
Zapisane

pigmej
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Śląsk, Pszów
Wiadomości: 292


« Odpowiedz #198 : Luty 01, 2014, 12:19:20 »

Na tej podstawie drogi kolego można załatwić problem o którym bez potrzeby się tu rozpisujesz:
Paragraf § 33. Statutu PFO
Walne Zebranie Delegatów, z zastrzeżeniem § 37 ust. 1, nadaje główny kierunek
i sprawuje ogólny nadzór nad organizacją i działalnością Federacji, a ponadto do jego
kompetencji należy:
1) ustanawianie przepisów wewnętrznych;
2) zatwierdzanie regulaminów działania Rady i Komisji Kontroli Wewnętrznej;
3) przyjmowanie i zatwierdzanie sprawozdań Rady i Komisji Kontroli
Wewnętrznej;
4) wybór członków Rady i Komisji Kontroli Wewnętrznej;
5) udzielanie absolutorium ustępującej Radzie;
6) rozpatrywanie odwołań wnoszonych do Walnego Zebrania Delegatów;
7) określanie sposobu finansowania działalności Federacji;
Spoko rozpatrywanie wniosków Rady, Komisji Kontroli Wewnętrznej i delegatów;
9) podejmowanie uchwał w sprawach, w których statut nie określa właściwości
władz, lub które z uwagi na szczególną ważność, albo przepisy prawa
wymagają decyzji Walnego Zebrania Delegatów;
10) dokonywanie zmian statutu PFO;
11) podjęcie uchwały o rozwiązaniu Federacji.
Punkt szósty wyjaśnia ci chyba wszystko. udowodnij mi że najważniejsza władza w PFO zgodnie z:
§ 23.
1. Władzami Federacji są:
1) Walne Zebranie Delegatów;
2) Rada;
3) Komisja Kontroli Wewnętrznej.
nie ma prawa podjąć decyzji o przywróceniu wyników MP - zapraszam do sądu zobaczymy kto ma rację  Duży uśmiech I bajki wypisywać możesz w Czechach. Pisałem już koledzy że papuga zasługuje na miano trola roku a najlepszym sposobem na trola, to nie czytać i nie odpowiadać na jego posty  Mrugnięcie Bedziecie zdrowsi i szczęśliwsi  Chichot
Zapisane

JAD
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013
Wiadomości: 243



WWW
« Odpowiedz #199 : Luty 01, 2014, 12:21:56 »

Papuga mam jedna prośbę. Nie ucz mnie co mam robić ok. Twoje wywody to stek bzdur i tyle. Udowodnij chociaż jedno zdanie, które napisałeś tu na wortalu wtedy będziesz wiarygodny. Wszystkich chcesz pouczać, a powiedz mi niby dlaczego wszyscy mają słuchać Twojego "nieomylnego" zdania - kim ty do cholery jesteś!. Każdy będzie głosował jak mu sumienie nakazuje nie papuga a kukułczym jajem to wiesz kto tu jest.... bez komentarza.
Pigmej dajmy sobie spokój. Przecież ten koleś to paranoik jakiś.
Niech pluje dalej jeśli może na tym forum. Jak nikt mu nie będzie odpowiadał to może mu przejdzie.
Zapisane


JAD
Uczeń2
Nowy użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013
Wiadomości: 243



WWW
« Odpowiedz #200 : Luty 01, 2014, 12:32:00 »

Jad   na Wystawie Egzota 2013 kanarki harceńskie były na wystawie gdzie była odpowiednia temperatura i miejsce dla tych ptaków-brawo .Dla przypomnienia link http://glostery.katowice.pl/relacja-ornitologiczne-mistrzostwa-egzota-2013/       Na pewno to widziałeś i chyba też pomagałeś przy organizacji tej wystawy.

Nie musisz mi przypominać:).
Kanarki harceńskie na Ornitologicznych Mistrzostwach Sosnowca od lat mają swoją oddzielną salę. Że temperatura jest odpowiednia to pewnie przypadek - nie prosimy o ustawianie pod wystawę specjalnej temperatury.
Poza tym wszyscy hodowcy wystawiają ptaki z konkursów w specjalnie przeznaczonych skrzynkach. Darek Stępień chciał aby takie obowiązywały na Mistrzostwach Polski to oczywiście większości się to nie spodobało.
Zapisane


papuga
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 409


« Odpowiedz #201 : Marzec 06, 2014, 11:34:34 »

Wydawałoby się że sprawa jest stara i zakończona, ale oto pojawiają się nowe fakty dotyczące organizacji Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2013 r.

Chciałbym się dowiedzieć co oznacza np. stwierdzenie z dokumentacji PZHKiPE:
"Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej nie wyraziła chęci podjęcia rozmów z Zarządem Głównym w celu zorganizowania Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2013 r."?

Dlaczego Rada Federacji nie wyraziła chęci prowadzenia rozmów z Zarządem Głównym? Czym Rada wytłumaczy fakt, że odrzucono propozycję największego stowarzyszenia i doprowadzono do organizacji komercyjnej wystawy przez prywatnego inwestora, którą jeszcze dodatkowo dofinansowano ze środków PFO?

Zapisane

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #202 : Marzec 06, 2014, 03:24:44 »

 Duży uśmiech
Zapisane


JK
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Czeczewo
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #203 : Marzec 06, 2014, 08:22:36 »

Bardzo ciekawe stwierdzenie PFO
Zapisane

kanarki.com.pl
Uczeń1
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 170



WWW
« Odpowiedz #204 : Kwiecień 22, 2014, 10:37:56 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0c90UcfZak4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0c90UcfZak4</a>
Zapisane

klapuch
Mariusz Herich-H013
Redaktor
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Katowice
Netykieta: Kontroluję Redaktora
Wiadomości: 2 068


http://glostery.katowice.pl


WWW
« Odpowiedz #205 : Kwiecień 22, 2014, 10:43:01 »

Hej, w tytule masz "Czeladż 2014" a powinno być "Czeladź 2013".
Zapisane


yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #206 : Kwiecień 22, 2014, 03:33:24 »

Fajny filmik. Powinny takie powstawać co roku. Jedyny mankament jest taki, że nie widziałem na filmie żadnej egzotyki, ani tej małej, ani tej większej (papugi).
Zapisane


Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!