Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Marzec 28, 2024, 11:52:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.
   
  Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NASZE WYROZNIENIA  (Przeczytany 5115 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« : Kwiecień 11, 2015, 09:30:00 »

Zapraszam wszystkich do napisania Waszej kariery konkursowej i wystawowej. Dobrze bedzie jak zamiescicie takze Wasze pozycje i punktacje ptakow.
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 13, 2015, 10:18:26 »

Jak ? Na calym wortalu nie ma nikogo kto chcialby sie pochwalic ?
Zapisane

DarekF
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Katowice/Manchester.
Wiadomości: 1 107



WWW
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 13, 2015, 10:37:38 »

Myślę że zwykła, ludzka skromność nie pozwala się chwalić  Duży uśmiech
Zapisane


I.G.B.A. - F076 | PZHKiPE o/Częstochowa - F007

Strona PZHKIPE o/Częstochowa  -   www.pzhkipeczestochowa.pl

Serwis ogłoszeniowy  -  www.ptasieoferty.pl

Grupa hodowców Glosterów  -  https://www.facebook.com/groups/286643908520878/
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik
***
Offline Offline

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014
Wiadomości: 1 984



WWW
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 13, 2015, 11:54:11 »

skromność to względna sprawa...
nie mam za bardzo się czym chwalić... pierwszy raz wziąłem udział w konkursie oddziałowym w 2008 roku ze sklejaną kolekcją amadyn ostrosternych - dopiero się zapisałem do związku i nie jarzyłem jeszcze za bardzo, o co chodzi. ale jak się dowiedzieli, że mam 4 ptaki z jednego gatunku, to kazali przywieźć (część bez obrączek) -> drugie miejsce. potem coś tam pokazywałem, ale zrezygnowałem. od 3 lat nie wystawiam ptaków do konkursu na oddziałowych wystawach, pokazuję tylko ptaki do pooglądania.
w OMP wziąłem udział po raz pierwszy w 2013 roku z dwoma ptakami (bo mi się amadyny wspaniałe nie dopierzyły). wybrałem 2 mniszki spośród siedmiu, dostałem 88 i 87 punktów. były to jedyne ptaki w klasie... nie chciałem wygrać, chciałem tylko, żeby moje nazwisko pokazało się w katalogu z mistrzostw, bo wydawało mi się, że poprawi to zbyt moich nadwyżek. przy okazji pooglądałem sobie ptaki "miszczoskie" - dupy nie urwało! stwierdziłem, że mogę konkurować, bo mam czym! ale miesiąc później byłem na mistrzostwach niemiec - dupę urwało! stwierdziłem, że jeśli nie zdobędę niemieckich ptaków, to nie mam czym konkurować. ptaki zdobyłem - mocne średniaki, ale młode po nich na omp2014 był bezkonkurencyjne. najlepszy wynik: 91 punktów za samca, który miał zwichrowane pióra na podgardlu - dzień przed wyjazdem jakoś je sobie pozaginał i mu odstawały. myślałem, że po kąpieli mu się poprawi, zabrałem go do czeladzi. nie poprawiło się, ale szkoda mi go było wieźć z powrotem tyle godzin, bałem się, że nie da rady. przyjechałem do czeladzi za 3 dni - wygrał, ale odstające pióra nadal miał. z ośmiu ptaków na ostatnich omp chyba 7 dostało jakiś tytuł. z tego dumny jestem tylko z dwóch
Zapisane


RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 14, 2015, 10:00:34 »

Pieknie Yotan.
Czekamy na wpisy reszty uzytkownikow.
Zapisane

Jacky
Administrator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Łódź
Netykieta: Nadzór mam nad Adminem
Wiadomości: 2 751



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 22, 2015, 01:03:11 »

Sukcesy? Co ja mogę napisać? Jestem taki malutki pionek przy reszcie użytkowników. Wprawdzie mam kilka pucharków za wystawy, ale wszystkie tytuły mam jedynie za pojedynki. A mój największy sukces to wcale nie żadne wystawowe zwycięstwo, ale fakt, że mój nauczyciel hodowli ptaków Marek Kłuciński od 2 lat włączył moje ptaki do swojej hodowli. To dla mnie największy zaszczyt. Wprawdzie tylko pojedyncze sztuki ale dla mnie to szczególne wyróżnienie.
Zapisane

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**
Offline Offline

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015
Wiadomości: 935



« Odpowiedz #6 : Maj 09, 2015, 09:05:46 »

Cytuj
Zapraszam wszystkich do napisania Waszej kariery konkursowej i wystawowej. Dobrze bedzie jak zamiescicie takze Wasze pozycje i punktacje ptakow.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!