Zdjęcie miesiąca

Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Grudzień 08, 2019, 12:55:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Tutaj znajduje się kopalnia wiedzy o kanarkach i ptakach egzotycznych.

Strona główna Pomoc Linki Zaloguj się Rejestracja  

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 78 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski 2015 w Czeladzi  (Przeczytany 44959 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JAD
Uczeń2
Nowy użytkownik
**

Tytuły: Hodowca Roku 2013

« Odpowiedz #15 : Grudzień 10, 2015, 07:48:24 »

A ile ptaków było w ub. roku i ile jest obecnie na OMP? Spadło znacznie?
oczywiście
2014 - 2090
2015 - 2051

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski
Tytuły: Hodowca Roku 2014

« Odpowiedz #16 : Grudzień 10, 2015, 08:13:48 »

HAHA! Jak to policzyłeś???

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski

« Odpowiedz #17 : Grudzień 10, 2015, 08:17:03 »

No i oczywiście ilość ptaków leci na łeb, na szyję! W przyszłym roku pewnie nie będzie z czego OMP robić! Bo będzie tylko 2000!

lopezo34
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Nowa Sucha

« Odpowiedz #18 : Grudzień 10, 2015, 09:13:41 »

Ja określiłem tylko ilość na odczuciu wizualnym.Wydaje mi się że w ubiegłym roku było więcej regałów. ale to może wina ujęć. Uśmiech

lopezo34
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Nowa Sucha

« Odpowiedz #19 : Grudzień 10, 2015, 09:14:44 »

Ja określiłem tylko ilość na odczuciu wizualnym.Wydaje mi się że w ubiegłym roku było więcej regałów. ale to może wina ujęć. Uśmiech

malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017

lizard, czerwona i żółta mozaika

« Odpowiedz #20 : Grudzień 10, 2015, 09:31:46 »

i znamy już odpowiedź, więc spokojna rozczochrana yotan. Maciej raczej nie blefuje w odróżnieniu od papug

lopezo34
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Nowa Sucha

« Odpowiedz #21 : Grudzień 10, 2015, 09:45:56 »

Malypro-kogo miałeś na myśli pisząc "papug"?

malypro
Uczeń4
Nowy użytkownik

woj. śląskie
Tytuły: Hodowca Roku 2017

lizard, czerwona i żółta mozaika

« Odpowiedz #22 : Grudzień 10, 2015, 09:50:09 »

Malypro-kogo miałeś na myśli pisząc "papug"?
no jak to kogo? papug to dopełniacz rzeczownika papuga ? tak jakoś to było.

wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #23 : Grudzień 10, 2015, 10:41:11 »

liczby mnogiej  Duży uśmiech

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
lopezo34
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Nowa Sucha

« Odpowiedz #24 : Grudzień 11, 2015, 09:58:11 »

Nieoficjalne wyniki na stronie PFO
http://pfo.info.pl/images/omp2015/listing_tytuy_78%20ornitologiczne%20mistrzostwa%20polski.pdf

Gregorov
Uczeń1
Nowy użytkownik
*

Ruda Śląska
Tytuły: Hodowca Roku 2016

Kanarki harceńskie

« Odpowiedz #25 : Grudzień 11, 2015, 10:37:38 »

Dlaczego nie jest wymieniona sekcja "A" ?

Sygnum C-060
PZHKiPE oddział BYTOM
wloczykij
master of puppets
Uczeń2
Aktywny użytkownik
**

Górny Śląsk

« Odpowiedz #26 : Grudzień 11, 2015, 10:39:51 »

No właśnie,coś się znowu komuś zapomniało Uśmiech

dumny i blady hodowca harceńskich,szlachetnych turkotów
yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski

« Odpowiedz #27 : Grudzień 11, 2015, 08:43:51 »

Minął kolejny dzień OMP. Do dziś wiele mi się podobało, zdarzało się, że coś niecoś kulało (najbardziej oczywiście kultura – palenie i %...), ale generalnie było O.K. Ale dziś od rana coraz mniej mi się podoba. Na miejscu pojawiłem się ok. godz. 8.15 – miał nikt nie wchodzić oprócz obsługi, do której awansowałem. Oczywiście na Sali giełdowej było już sporo osób. Jak zwróciłem uwagę, że miał nikt postronny nie wchodzić to dobrze, że kopa nie dostałem. Więc wszedłem, przeliczyłem swoje mienie (to żywe i to nieżywe) i zacząłem przygotowania do giełdy. Giełda się rozpoczęła, wszystko było w porządku, aż tu nagle patrzę, a pan R. trzyma peta w zębach. Zwracam grzecznie uwagę, że tu się nie pali, więc po krótkiej i w miarę uprzejmej wymianie zdań on wstaje i staje w przejściu do WC i odpala rakietę. Więc grzecznie proszę Go o opuszczenie Sali, na co słyszę niepochlebne epitety na temat mojego intelektu. Poszedł – ale nie na zewnątrz, tylko w głąb piwnicy. Po tym incydencie usiadłem i zastanowiłem się. 1) jest regulamin, który jasno określa, co wolno, a czego nie wolno. 2) określa również, jakie są za wykroczenia kary. 3) awansowałem do obsługi. 4) więc powinienem być „władza”. 5) ale nie jestem, bo: nie jestem, nie mam nawet plakietki „obsługa”, nie będę się z facetem siłował, 6) nie mam nawet czym pogrozić, bo 7) nawet nie wiem, czy ktoś (z „góry”) będzie się z tym liczył. Spoko bo „góra” też nie przestrzega regulaminu, 9) można by jeszcze pewnie coś wymienić, ale chyba wystarczy. Do tego dochodzi fakt, że ja się chandryczę, a inni dzielą się na dwie grupy: A – patrzą na mnie i się śmieją; B – udają, że nie widzą. Efekt ten sam: pan z petem wypina klatę jeszcze bardziej. Wnioski z moich przemyśleń: będą na końcu.
Kilka godzin później chcę siku, kieruję się do WC – ciężko wejść, śmierdzi petami, więc postanawiam jeszcze trochę pozaciskać zęby. Idę nieco później, a w wejściu do szatni stoi kilku hodowców, popijają wodę ognistą. Na mój widok wystraszone spojrzenie i odruchowo chowają się głębiej, prowizoryczne kieliszki starają się ukryć przed moim sokolim wzrokiem – na próżno. Rozbawili mnie: tak zachowywałem się, jak miałem 15 lat! Nie wiem więc, jak to zachowanie nazwać: śmieszne? Żenujące? Pewnie i jedno i drugie… Olałem ich. Bo: (i tu dochodzę dochodzę do wniosków) mam swoje lata. Wykonuję poważny zawód. Mam już dość ugruntowaną pozycję w swojej okolicy. Żonę. Dzieci. Mam też swoje poglądy. I swoje prawa. I mam to w dupie. Niech sobie palą. Niech sobie piją. Tak będzie dalej. A wiecie dlaczego? Bo wszyscy im na to pozwalamy! Tak jest! Nadal udawajmy, że tego nie widzimy! Nadal nie miejmy odwagi dopominać się swoich praw do zdrowia! Nadal tolerujmy chamstwo i buractwo! A jak komuś przyjdzie do głowy się sprzeciwić, to się z niego śmiejmy! A jakże! Niech wie, że jest idiotą! Że ważniejszy jest syf niż kultura na Ornitologicznych Mistrzostwach Polski! Delektujmy się gnojem, smrodem i kolesiostwem! Co więcej: propagujmy go i szerzmy wśród gawiedzi! Zanieśmy to do domów! Do szkół, w których z takim zapałem propagujemy tą kulturalną rozrywkę, jaką jest hodowla ptaków! Do domów kultury! Do ośrodków sportu i rekreacji!  Wszyscy bądźmy burakami i kmiotami! Niech nikt nie ośmieli się pomyśleć, że hodowcy ptaków to mili i kulturalni ludzie!
Ale tak naprawdę to jest po prostu żałosne i frustrujące, że tak jest…

RNA07TE
Uczeń2
Użytkownik
**

Tytuły: Hodowca Roku 2013 i 2015

« Odpowiedz #28 : Grudzień 11, 2015, 08:44:35 »

Gratulacje wszystkim Mistrzom Polski a takze wszystkim uczestnikom OMP.

yotan
Uczeń3
Aktywny użytkownik

Solec Kujawski

« Odpowiedz #29 : Grudzień 11, 2015, 08:47:42 »

Zapomniałem dodać: KU CHWALE HODOWLI!

Strony: 1 [2] 3 4 ... 14   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Zdjęcie miesiąca

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2018, Simple Machines
Kanarki - Wortal Jacky & Mark
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!